Gadżety reklamowe - smycze, breloki, długopisy...

rp-reklama_przemysl_logo Gadżet reklamowy – miły prezent dla naszych klientów, aktualnych lub potencjalnych. Dla nas często także reklama. Taki gadżet ma posiadać walor praktyczny albo estetyczny - najlepiej obydwa jednocześnie.
Gadżety wprost mogą odnosić się do charakteru naszej działalności. Przykładowo, handlujemy komputerami, do każdego zakupu możemy dołączyć np. pendrive’a z nadrukowanym logiem i adres naszej firmy.
Najpowszechniej stosowanym gadżetem jest długopis, z jednej strony jest czymś, co używamy codziennie, z drugiej, może się charakteryzować ciekawym wzornictwem, często też zaskakującymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
W przypadku gadżetów reklamowych mamy wręcz nieskończony wybór produktów i wzorów. Zaczynając właśnie od długopisów, poprzez odzież (np. polary, koszulki, nakrycia głowy, itd.), kończąc na elektronice. A wszystko to z naszym logiem, adresem, hasłem reklamowym czy czymkolwiek innym.

Oferujemy:

przemysl_reklama
  • Smycze;
  • Breloki, przewieszki;
  • Długopisy, pióra, ołówki - luzem lub w ekskluzywnym etui;
  • Otwieracze, scyzoryki, piersiówki;
  • Realizujemy nietypowe zlecenia - jeśłi uważasz, że do profilu Twojej działalności "konwencjonalne" gadżety nie pasują - pomyślimy o czymś wyjątkowym!

Zapraszamy do współpracy!!!

Na skróty:

image

Projekty graficzne

Profesjonalne projektowanie poligrafii stron Inernetowych, całościowych kampanii reklamowych. więcej...

image

Kolportaż ulotek i gazetek

Kolportaż materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych, instytucji i firm, z ręki do ręki. więcej...

image

Konstrukcje reklamowe

Produkcja konstrukcji stalowych, aluminiowych, drewnianych, z podświetleniem LED. więcej...